Fazilet Eğitim Kurumları

Faziletli Nesiller Yetiştirir

Z-ÜSK-Mezunlar Fen lisesi

ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ 2018 YILI
ÜNİVERSİTE YERLEŞİM LİSTESİ



ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ 2017 YILI
ÜNİVERSİTE YERLEŞİM LİSTESİ





ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ 2016 YILI
ÜNİVERSİTE YERLEŞİM LİSTESİ

 

 

ADI SOYADI

 

ÜNİVERSİTE

 

FAKÜLTE-BÖLÜM

 

1

İSA MELİK AVCI

İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

TIP FAKÜLTESİ

2

MELİH BALÇIN

DÜZCE ÜNİVERİSTESİ

TIP FAKÜLTESİ

3

CÜNEYT ERGÜN

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

4

GİZEM KÖSRETAŞ

İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MADEN MÜHENDİSLİĞİ

5

AHMET ENES İLKER

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FİZİK

6

HALUK UYANIKOĞLU

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

KİMYA

7

ALİ FARUK KÜÇÜKAYDIN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

TARİH

8

AHMET İLYAS EVCİN

MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

FİZİK MÜHENDİSLİĞİ

9

YASİN FATİH ÇETİNKAYA

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

10

YASEMİN BİLGİN

SELÇUK ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

11

NEVRA ZEYNEP EKŞİ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

HUKUK

12

YAREN SELİN ACAR

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

PSİKOLOJİ

13

AHMET YİĞİT BEKTAŞ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ % 50 BURSLU

14

ÖZGE AKGÜL

IŞIK ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK VERESTORASYON

15

BURAK YÜZBAŞIOĞLU

29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ

İKTİSAT

16

HARUN YİĞİT GÖKMEN

NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

17

SEVDENUR MEMİŞ

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

BESLENME VE DİYETETİK % 50 BURSLU

18

BEYZA DİDAR AYDIN

SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ

GIDA MÜHENDİSLİĞİ % 75 BURSLU

19

EMİNE DOĞAN

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ

SOSYAL HİZMETLER

20

SUEDA BAŞOL

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK (İNG) % 25 BURSLU

21

ZEYNEP KOCAİZMİRLİ

BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ

ECZACILIK

22

SİNEM YAVUZ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ % 50 BURSLU

23

OSMAN ALİ KETENCİ

BİLGİ ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ    % 100 BURSLU

24

YUNUS EMRE İNAL

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ

MİMARLIK

25

OĞUZ KAAN SATAN

FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG) % 60 BURSLU

26

KANİ MEHMET İSKURT

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ % 25 BURSLU

27

MUHAMMET TARIK DİNÇER

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ÇAPA TIP FAKÜLTESİ

28

ÖZGÜR ÖZBUDAK

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

FELSEFE

29

BAHADIR KAYA

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

 




ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ 2015  YILI
ÜNİVERSİTE YERLEŞİM LİSTESİ
SIRA
ADI SOYADI
ÜNİVERSİTE
FAKÜLTE-BÖLÜM
1
S.BİLAL SEZER
MELİKŞAH  ÜNİV.
Makine Müh. (İng) Burslu
2
ERDEM BALCI
BİLGİ ÜNİV.
İnşaat Müh.
3
CEMAL PEKEL
ÖZYEĞİN ÜNİV.
Makine Müh. Burslu
4
ABDÜLKADİR ONUŞ
F. S. M.  ÜNİV.
Mimarlık  Burslu
5
FATİH AYKUT ÇAVDAR
YEDİTEPE ÜNİV.
Fizyoterapi  Burslu
6
EMİRHAN VURAN
IŞIK ÜNİV.
İnşaat Müh. Burslu
7
MUHAMMED ENES AKSU
IŞIK ÜNİV.
İnşaat Müh. Burslu
8
SERAY İNCEFİDAN
ÖZYEĞİN ÜNİV.
Finans Burslu
9
ENES UZUN
ŞEHİR ÜNİV.
Bilgisayar Müh.  Burslu
10
F.TUĞBA ALTINOKLU
NİŞANTAŞI ÜNİV.
Mimarlık  Burslu
11
İREM ŞAHİN
BEYKENT ÜNİV.
Endüstri Müh.
12
CEYDA DUYAR
YILDIZ ÜNİV.
Kimya
13
EYMEN BAYRAKTAR
IŞIK ÜNİV.
İnşaat Müh. (İng.) Burslu
14
ECE ÖZTÜRK
BİRUNİ ÜNİV.
Mol. Biy. ve Gen.(İng.) Burslu
15
MUSTAFA ALBAYRAK
GAZİ ÜNİV.
İnşaat Müh. Burslu
16
İRFAN BERKAN
IŞIK ÜNİV.
İnşaat Müh. Burslu
17
YAREN ÖZEN
BİLGİ ÜNİV.
Genetik Müh. Burslu
18
ESRA ERGÜN
OKAN ÜNİV.
Mimarlık Burslu
19
BİLAL EREN
F. S. M. ÜNİV.
Mimarlık Burslu
20
BURAK VURAL EKŞİ
KOÇ ÜNİV.
Elektrik-Elektronik Müh. Burslu
21
HÜSEYİN GEBECİK
BİLGİ ÜNİV.
Genetik Müh. Burslu
22
Ş.YASEMİN FAZLIOĞLU
MALTEPE ÜNİV.
İnşaat Müh. Burslu
23
ADEM ATMA
T.H.K ÜNİV,
Uçak Müh. Burslu
24
MUSTAFA YASİN EKŞİ
KÜLTÜR ÜNİV.
Mimarlık
25
ŞEBNEM KAHRAMAN
OKAN ÜNİV.
Mimarlık Burslu
26
MUHAMMED H.F. FINDIKOĞLU
TİCARET ÜNİV.
Mimarlık







 
 



ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ
2012 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

ADISOYADI YERLEŞTİRİLDİĞİ ÜNİVERSİTE 
ÖMER FARUK AYDOGAN BALIKESİR ÜNİVERSİTESI TIP FAKÜLTESİ 
EMRE ALKAN MALTEPE ÜNİVERSİTESI  İNŞAAT MÜHENDİsLİGİ 
HANDE KASAP BAHÇEŞİHİR ÜNİ. GENETİK VE BİYOENFORMATİK 
ERKAN DEDE DOGUŞ ÜNİVERSİTESI ENDÜSTRİ MÜH.
BÜŞRA YAVUZ KOCAELİ ÜNİVERSİTESI  BİLGİSAYAR MÜH.
AHMET FELAT YALÇIN IŞIK ÜNİVERSİTESI  İNŞAAT MÜH.
DERYA AYCAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESI  PEYZAJ MİMARLIK 
İLAYDA NAZ TANERİ DOGUŞ ÜNİVERSİTESI  ENDÜSTRİ MÜHENDİsLİGİ 
BURAK DOST KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESI MAKİNE MÜH. 
SİMAY KARADENİZ YEDİTEPE ÜNİVERSİTESI  BESLENME VE DİYETETİK 






ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ

2010 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

SERDAR TAŞCIİTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE
CİHAT DAMAODTÜ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
MERVE HOCAOĞLUBOĞAZİÇİ ÜNV.MOLEKÜLER BİY. VE GEN
ESRA URALULUDAĞ ÜNV. TIP
M.AYKUT ÇITAKİTÜ GEMİ MAK. İŞL. MÜHENDİSLİĞİ
M.EMRE MEMİŞKOCAELİ ÜNV. ELEKTİRİK MÜHENDİSLİĞİ
BİRGÜL EKMENACIBADEM ÜNV. HEMŞİRELİK
FURKAN TAŞDEMİRSAKARYA ÜNV.İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
İREM TOPUZİST.TİCARET ÜNV. ENDÜSTRİ MÜH.
A.ZAHİT ATALAYYILDIZ TEKNİK ÜNV. İNŞAAT MÜH.
M. MASUM AYANOĞLİST.TİCARET ÜNV. BİGİSAYAR MÜH
MERYEM ODABAŞIBAHÇEŞEHİR ÜNV MİMARLIK
GİZEM KÖPRÜLÜLÜİSTANBUL ÜNV. BİYOLOJİ
N.ESRA GÜLERMİMAR SİNAN ÜNV. İSTATİSTİK
YASİN ÖZELİST ÜNV. ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜH

ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ
2009 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

BETÜL GÜLHAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ

EMRE SÜRÜCÜ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

B. TUĞÇE AKYILDIZ

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ

CEREN OK

İSTANBUL ÜN. ORMAN ENDÜSTRİSİ MÜH

A. MELİKŞAH AKBULUT

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ

ENGİN YEŞİL

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ

MİTHAT AYDOĞAN

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ

ECEM TUĞÇE AKBULUT

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ

SENA AKSU

MARMARA ÜNİVERSİTESİ BİYOLOJİ

AHMET AKYOL

YILDIZ TEK. ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

HAKAN DOĞANER

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

OĞUZHAN KATMER

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

OĞUZKAĞAN KAYA

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

SALİH AKSU

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

ÖMER FARUK TAN

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

YUSUF AÇICI

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ

İSMAİL HAKKI KILIÇ

GAZİ ÜNİVERSİTESİ ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA

DERYA KURT

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

BERSU OLGU GENEL

NAMIK KEMAL ÜN. ZİRAAAT FAKÜLTESİ TARIM MAK

İBRAHİM DEVELİ

HİTİT ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

EKREM TURGUT

MALTEPE ÜN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

AZİZ YAVUZ

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

SELEN SARGIN

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

HAKKI AKIN MORGÜL

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

MAHMUT ARMAĞAN

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

MERVE KUTLUĞ

İSTANBUL TİCARET ÜNİ BİLGİSAYAR MÜH (BURSLU)

NURŞAH ÜNEŞ

İSTANBUL KÜLTÜR ÜN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (İNG)

ELİF ERSOY

AREL ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK

BERNA BİLGİN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞi

NASUH ŞAKAR

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ ELEKT-ELEKT MÜH.

AHMET TAHA TÜFEKÇİ

FATİH ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

ALİ FARUK YILMAZ

KOÇ ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ (İNGİLİZCE)

MÜGE ÇAĞLAYAN

OKAN ÜNİVERSİTESİ SAYISAL PROĞRAMLAR

AYCAN SARAYLIOĞLU

OKAN ÜNİ KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİM (BURSLU)

İREM DANIŞMENT

YAKIN DOĞU ÜN SAĞLIK BİL FAKÜLTESİ BESLENME

 ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ
2008 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

ABDÜSSAMET ÇELİK

İTÜ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

TUNCER ŞENER

MARMARA ÜN. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ FİZİK BÖL

BURAK ALPER IŞKIN

SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜH

HÜMEYRA TOPRAK

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

ÖMER FARUK KILIÇTAŞ

İSTANBUL ÜNV CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ (İNG)

HÜSEYİN YİĞİT

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

BÜŞRA KURTULUŞ

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

GİZEM ÖZCAN

YEDİTEPE ÜN BİLİŞİM SİSTEMLERİ VE TEKNOL

BÜŞRA DAŞTAN

HOCA AHMET YESEVİ ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

ÖZEL İSTANBUL FEN LİSESİ
2007 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

MEHMET ERCÖMERT

IŞIK ÜN (BURSLU) SAYISAL PROĞ

İSLAM ALBAYRAK

HALİÇ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜH

BÜŞRA ÖZTÜRK

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜH

ZEYNEP B.BİLGİN

FATİH ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

BURAK ÇALIŞKAN

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

A. MESUD ERENAY

BİLKEN ÜN BİLGİSAYAR TEKN VE BİLİŞİM SİST

MUSTAFA ÖZKUL

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

KEMAL ERTEK

KÜLTÜR ÜN ELEKTRONİK MÜH (İNG)

HAZAL ATEŞ

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI FİNANS

BİRSEN AYDIN

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

MEHMET YÜCE

BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

TALHA YILMAZ

İSTANBUL TİCARET ÜN BİLGİSAYAR MÜH

ŞEYMA YAZICI

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

MERVE ERKAN

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK FAKÜLTESİ

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam93
Toplam Ziyaret395785