Fazilet Eğitim Kurumları

Faziletli Nesiller Yetiştirir

Z-ÜSK-Mezunlar Baglarbasi

2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİRME SONUÇLARI
 



2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİRME SONUÇLARI




2016 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

 
 
 
ADI SOYADI
 
ÜNİVERSİTE
 
FAKÜLTE-BÖLÜM
1
BURHAN ŞANLIER
HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
FİZİK MÜHENDİSLİĞİ
2
İNCİ ŞEYMA KANSIZ
RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME
3
LOKMAN YILMAZ
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
FARS DİLİ VE EDEBİYATI
4
ENHAR TAHA DURAN
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ
İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI (İ.Ö)
5
TAHA BUĞRA ŞAMLI
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSİLĞİ % 50 BURSLU
6
OĞUZHAN AKYÜZ
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ (İNG)
7
ZEYNEP EKŞİ
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ
GÜZEL SANATLAR ENDÜSTRİYEL TASARIM % 75 BURSLU
8
ALİ CEYHUN
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
TURİZM VE OTELCİLİK % 50 BURSLU
9
YUNUS ORDUKUZGUN
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
GRAFİK TASARIM % 75 BURSLU (İ.Ö)
10
MUSTAFA ERDEM GÜNDOĞAN
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
ULUSLAR ARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK
11
ÖMER SAĞLAM
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
ADALET
12
MUSTAFA AYAZ
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
ULUSLAR ARASI LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK % 50 BURSLU
13
YUŞA ÇEVİK
BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
BESLENMEN VE DİYETETİK      % 50 BURSLU
14
MERT RONA
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
BİLGİSAYAR ÖĞRETMENLİĞİ    % 50 BURSLU
15
ALPTUĞ KÜÇÜK
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
ELEKTRONİK TİCARET % 50 BURSLU
16
SİMGE ÖZTÜRK
OKAN ÜNİVERSİTESİ
BANKACILIK % 50 BURSLU
17
ÇAĞRI KARAKOÇ
OKAN ÜNİVERSİTESİ (MYO)
UÇAK TEKNOLOJİLERİ % 50 BURSLU
18
SİNEM SAĞLAM
MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
HALKLA İLİŞKİLER-REKLANCILIK (İNG) % 50 BURSLU
19
MİRAÇ DELİCAN
İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
ULUSLAR ARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET (İNG) % 50 BURSLU
20
BURAK YENİGÜN
İSTANBUL AYDIN ÜNİVERİSTESİ  BİL.MYO
İŞLETME YÖNETİMİ % 50 BURSLU
21
BUĞRA EKŞİ
BEYKENT ÜNİVERSİTESİ
SİYALET BİL. VE KAMU YÖNETİMİ % 50 BURSLU
22
ZEYNEP BÜŞRA KARAKIŞ
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER % 50 BURSLU
23
İKRA DEMİRTAŞ
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ % 50 BURSLU
24
AYŞE NUR KAYNAK
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
SOSYAL HİZMETLER % 75 BURSLU
25
M. MUSTAFA KOÇAK
İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
SİYASET BİLİMİ VE ULUSULARARASI İLİŞKİLER     % 25 BURSLU
26
SENANUR ÖZYAZICI
İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ
27
İREM TALAŞLI
İSTANBULTİCARET ÜNİVERSİTESİ
İŞLETME % 50 BURSLU
28
KÜBRA UZUN
FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ
OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ   % 25 BURSLU
29
ZEYNEP AKYOL
FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ
ÇOCUK GELİŞİMİ % 25 BURSLU
30
DENİZ ŞAHİN
ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ
AÇIK ÖĞRETİM
31
GÖKSU BELİZ GÜMÜŞTEKİN
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ
ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ % 50 BURSLU
32
RECEP TAYYİP ŞİMŞEK
SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ       % 100 BURSLU
33
ZEHRA OLGUN
29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
MÜTERCİM TERCÜMANLIK (İNG) % 50 BURSLU
34
İKRA ERCANLI
29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
SİYASET BİLİMİ VE ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER (İN) % 50 BURSLU
35
SELVANUR YILDIRIM
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
PSİKOLOJİ


2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
ÜNİVERSİTEYE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

ADI SOYADI
KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE VE BÖLÜMÜ
BÜŞRA CANAN SEVİM
KEMERBURGAZ ÜNİ.  İç Mimarlık ve Çev.Tasrm(İng) Burslu
OĞUZHAN SANDIKÇI
FATİH SULTAN MEHMET ÜNİ. Mimari Restorasyon Burslu
MUHAMMED MUSA ÇELEBİ
AYDIN ÜNİ. Elektronik Teknolojisi  Burslu
KÜBRA YILMAZ
YEDİTEPE ÜNİ.  Peyzaj Mimarlığı Burs
AHMET BAYRAKTAR
BEYKENT ÜNİ. İç Mimarlık
SEVDE DİLAY ÖZTÜRK
AYDIN ÜNİ.  Mimarlık
CANAN DURAN
GELİŞİM ÜNİ. Hemşirelik Burslu
KÜBRA NUR ŞİMŞEK
BİRUNİ ÜNİ. Hemşirelik Burslu
ALİCAN BEYAZIT
IŞIK ÜNİ. Makine Mühendisliği Burslu
NİLSU DEMİRDÖVEN
YEDİTEPE ÜNİ. Gastronomi
EKREM BERKE YÜCEL
GEBZE TEKNİK ÜNİ. Elektronik Mühendisliği
ÖMER FARUK GÜNGÖR
DOĞUŞ ÜNİ. Endüstri Mühendisliği Burslu
OZAN TATAR
NİŞANTAŞI ÜNİ. Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik Burslu
EZGİ NUR AVCI
ULUDAĞ ÜNİ. Mimarlık
OĞUZ KAĞAN AYSUDA
TİCARET ÜNİ.  İktisat (İngilizce) Burslu
BUĞRA TOPÇU
29 MAYIS ÜNİ. Siyaset Bilimi ve Uluslararası ilişkiler Burslu
SAMET TEKİN
ÇANAKKALE 18 MART ÜNİ. Arkeoloji
H. GÖKNİL TARTICI
PLATO ÜNİ. Gastronomi Burslu
ZÜBEYDE ORHAN
KOCAELİ ÜNİ. Gazetecilik
HÜSEYİN CAN KILIÇ
29 MAYIS ÜNİ. Arap Dili ve Edebiyatı
Ş.  FURKAN İNAL
BİLGİ ÜNİ. İşletme Yönetimi (İngilizce) Burslu
İSFENDİYAR MERT GÜR
MARMARA ÜNİ. Ekonometri
ASLIHAN TAYLAN
MEDİPOL ÜNİ. Yönetim ve Bilişim Sistemleri Burs
ONUR EKŞİ
KOCAELİ ÜNİ.  İşletme
SEHER KIRCI
HALİÇ ÜNİVERSİTESİ Mimarlık Burslu
KÜBRA ÇALKAP
OKAN ÜNİ. Halkla İlişkiler
AYŞENUR ATAK
İSTANBUL ÜNİ.  Arap Dili ve Edebiyatı























































ÖZEL ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI LİSESİ
2012 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI
ADISOYADI YERLEŞTİRİLDİGİ ÜNİVERSiTE 
SEDA ÖZDİN SAKARY A ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ
SERRA HACIOSMANOGLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİGİ 
KEVSER BEKAROGLU İST. TİCARET ÜNiVERSİTESİ İÇ MİMARLIK 
ERTUGRULBARAN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ULU. ARASI İLİŞK. (BURSLU) 
SERDAR ELMA S ÖZYEGİN ÜNİVERSİTESİ GİRİŞİMCİLİK (BURSLU) 
SERHATYÜCE AYDIN ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (BURSLU) 
EDACOŞKUN BEYKEYT ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ 
BÜŞRA TAŞDEMİR İST. TİcARET ÜNİVERSİTESİ  MÜCEVHER MÜH.
GÜNBENİZ EKŞi IŞIK ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE DENİT (BURSLU) 
SELDAKOPUZ MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
ZEYNEP ÇELİK MALTEPE ÜNİVERSİTESİ MİMARLIK 
ENESKALA OKAN  ÜNİVERSİTESİ  BEYSO SPOR YÖN. (BURSLU) 
KAZIMKOÇ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BEYSO 
SELİM YILDIRIM GEDİK ÜNİVERSİTESİ  BEYSO 
SEVDE NUR NUTT AŞ GEDİK ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK V ESİGORTA 
EYÜP ÇELİK MALTEPE ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİcARET 
HİLAL GÜNA YDIN MALTEPE ÜNİVERSİTESİ  HALKLA İLİŞKİLER 
MUSTAFA GÜNAYDIN İSTANBUL TİCARETÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI LOJİSTİK 







 ÖZEL ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI LİSESİ
2010 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

M.KAMİL AKKUŞYILDIZ TEKNİK ÜNV. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ
BEGÜM TÜZÜNMARMARA ÜNV. İŞLETME ENFORMATİĞİ ( ALMANCA )
NUR CEVİZLİİST AREL ÜNV. TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI
ASIL DALGINİST BİLGİ ÜNİV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
YAVUZ TERÖZYEĞİN ÜNV. İŞLETME İNGİLİZCE ( %50 BURSLU)
ABDÜSSAMET İTKÜİST KÜLTÜR ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ İNGİLİZCE (BURSLU)
AHMET KİZİRİSTANBUL MEDİPOL ÜNİV. DİŞ HEKİMLİĞİ
Y. SELİM BAKİBAHÇEŞEHİR ÜNV. ULUSLAR ARASI TİCARETVE İŞLETMECİLİK
MERTCAN VURANİST BİLGİ ÜNV. ULUSLAR ARASI TİCARETVE İŞLETMECİLİK
ÖZGÜR ÖZPULATÖZYEĞİN ÜNV. İŞLETME İNGİLİZCE  (%50 BURSLU)
SENEM CANSU AYDEMİRİST ŞEHİR ÜNV. İŞLETME İNGİLİZCE
SAFA SANDIKÇIHALİÇ ÜNV. ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETME
BÜŞRA KULAKÇEKENKTÜ. ORMAN ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ
K. NUR ÇELİKDOĞUŞ ÜNV. EKONOMİ VE FİNANS
SELMA AKGÜNOKAN ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (BURSLU)
M.ALİ UZUNKÜLTÜR ÜNV. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ
EMRE KAPTANYEDİTEPE ÜNV. REKLAMCILIK VE AFİŞ TASARIMI
CEM TEMİZANADOLU ÜNV. ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER
ÇETİN KÜLEKANADOLU ÜNV. İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
EMRE KAYGUSUZANADOLU ÜNV. İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
M.ALİ KAYALARANADOLU ÜNV. İŞLETME (AÇIKÖĞRETİM)
FATİH DEMİRELANADOLU ÜNV. ÇALIŞMA EKONOMİSİ (AÇIKÖĞRETİM)
RÜMEYSA TOPANADOLU ÜNV. HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM (AÇIKÖĞRETİM)

ÖZEL ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI LİSESİ
2009 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

GÜLAY YILDIZ

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

MERVE DEMİRTAŞ

ODTÜ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

R. BİLGE BÖRKLÜ

MARMARA ÜNİVERSİTESİ FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ

HİKMET YILMAZ

FIRAT ÜNİVERSİTESİ BİYOMÜHENDİSLİK

M. SÜLEYMAN FAZLI

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TÜRKÇE)

NURBANU YOSMA

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

SEFA KABAKÇIOĞLU

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME (TÜRKÇE)

DİLEK KAYA

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ (TÜRKÇE)

AYCAN AYDEMİR

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK

ONUR SARIOĞLU

MALTEPE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ RADYO,  VE TV

BÜŞRA ÖZYAZICI

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (TÜRKÇE)

GİZEM BATTAL

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT

FATMA ÇELEBİ

AYDIN ÜNİVERSİTESİ GIDA TEKNOLOJİSİ

RÜMEYSA TOP

OKAN ÜNİVERSİTESİ HALKLA İLİŞKİLER

ÇAĞRI ÖMER TEKİN

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ

HABİBE KALYONCU

SARAY BOSNA ÜNİVERSİTESİ PSİKOLOJİ (BURSLU)

SELMA AKGÜN

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ MEDYA VE İLETİŞİM

AHMED EKŞİ

FATİH ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ (TÜRKÇE)

BÜŞRA KULAKÇEKEN

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ PEYZAJ MİMARLIĞI

BİROL OĞUZ BERBER

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

KAAN KOÇAK

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

H. HÜSEYİN ALBAYRAK

SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ FELSEFE

YASİN KOÇ

SARAYBOSNA ÜNİVERSİTESİ SOSYAL VE SİYASAL BİLİMLER (BURSLU)

FATİH BÜTÜNER

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

KÜBRA ÇAKIR

IŞIK ÜNİVERSİTESİ ULUSLAR ARASI, İKTİSAT, İŞLETME PROGRAMLARI (BURSLU)

AZİZ YILDIRIM

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE FİNANS

AHMET UĞURHAN CAN

İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ İŞLETME

A. HİLMİ YILMAZ

BEYKENT ÜNİVERSİTESİ İKTİSAT (TÜRKÇE)

CEM TEMİZ

DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI

SEVAL KURU

IŞIK ÜNİVERSİTESİ İÇ MİMARLIK (BURSLU)

 ÖZEL ÜSKÜDAR BAĞLARBAŞI LİSESİ
2008 ÜNİVERSİTE YERLEŞTİRME SONUÇLARI

Sinan Korkmaz

DOKUZ EYLÜL ÜNV. İKTİSADİ İDARİ BİL.FAKÜLTESİ. KAMU YÖNETİMİ

Edebali Murat Akça

İSTANBUL TİCARET UNİV.TİCARİ BİLİMLER FAK.ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER

Ebru Kurt

MALTEPE ÜNİV. FEN EDEBİYAT FAK. SOSYOLOJİ

Emel Hande Şahin

YEDİTEPE ÜNİV.İKTİSADİ VE İDARİ BİL.FAK.İŞLETME(DESTEK BURSLU)

Fatih Bilal Demiray

YEDİTEPE ÜNİV.TİCARİ BİL.FAK.ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

Emirhan Yavuz

OKAN ÜNV.İKT.VE İDARİ BİL. FAK.ULUSLAR ARASI TİCARET VE İŞLETMECİLİK

Ömer Faruk Söğüt

İST ÜNV.ANADOLU BİL. MESL YÜK OK DIŞ TİC VE AVR BİR(İNGİLİZCE)

Zeynep Akşit

KADİR HAS ÜNV.İLETİŞİM FAK.İLETİŞİM TASARIMI

Yalçın Elbeyli

OKAN ÜNİV.MÜH. VE MİMARLIK FAK. SAYISAL PROG.(%50 BURSLU)

Osman Türüd

FIRAT ÜNV.TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜK.OKULU TEKSTİL

Şeyma Dümür

NAMIK KEMAL ÜNV.FEN EDEBİYAT FAK.KİMYA BÖLÜMÜ

Semih Soyaltın

HALİÇ ÜNV. MÜHENDİSLİK FAK. ENDÜSTRİ MÜH.

Murat Serman

OKAN ÜNV.MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK FAK.SAYISAL PROGRAMLAR

Mustafa Fazıl Karaman

ANADOLU ÜNV. İKTİSAT FAK.KAMU YÖNETİMİ

Kerem Ekşioğlu

İSTANBUL BİLGİ ÜNV.İLETİŞİM FAK.HALKLA İLİŞKİLER

Ahmet İbrahimağaoğlu

YEDİTEPE ÜNV.MÜHENDİSLİK FAK.İÇ MİMARLIK

Ömer Faruk Tekin

MALTEPE ÜNV.MÜHENDİSLİK FAK.İÇ MİMARLIK

Muhammet Akçay

YEDİTEPE ÜNV.MÜHENDİSLİK FAK.İÇ MİMARLIK

Büşra Akdemir

BİLGİ ÜNV.İŞLETME FAKÜLTESİ

Dursun Ali Özdemir

HALİÇ ÜNV.ULUSLAR ARASI TİCARET

M.Tuğrul Gökpınar

YDİTEPE ÜNV. BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİK

Ahmet Cırık

ANADOLU ÜNV. İKTİSAT FAK.İKTİSAT

Hilal doğan

YEDİTEPE ÜNV. İKTİSADİ VE İDARİ BİL. FAK.İKTİSAT

Aybeniz Ekşi

OKAN ÜNV.İKTİSADİ VE İDARİ BİL. FAK.EŞİT AĞIRLIKLI PROGRAMLAR

Tuğrul Karakullukçu

İSTANBUL BİLGİ ÜNV.İKTİSADİ VE İDARİ BİL. FAK.iŞLETME ENFORMATİĞİ

İsmail Akgün

DOĞUŞ ÜNV.SANAT VE TASARIM  FAK. MİMARLIK.

Faruk Köse

KOCAELİ ÜNV.MÜHENDİSLİK FAK.METALURJİ MÜHENDİSLİĞİ

Hüseyin Aksoy

İSTANBUL AREL ÜNV.MÜH.MİMARLIK FAK.ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

Halit Ceylan

KOCAELİ ÜNV.MÜHENDİSLİK FAK.MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ

Ayşe Hocaoğlu

IŞIK ÜNV.İKTİSADİ İDARİ BİL. FAK.EŞİT AĞIRLIKLI PROGRAMLAR

Ahmet Edebali

BAHÇEŞEHİR ÜNV.İKTİSADİ İDARİ BİL.FAK SİYASET BİLİMİ VE ULUS AR.İLİŞ

Emre Nalçacı

BAHÇEŞEHİR ÜNV.MESLEK YÜK OKULU İŞLETME

Yunus Emre MERCAN

ORDU ÜNİVERSİTESİ ÜNYE İKTİSADİ İDR.BİLİMLER FAKÜLTESİ İKTİSAT

Zümrüt KURU

YEDİTEPE ÜNV. GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK

Uğur Kartal

ANADOLU ÜNV. İKTİSAT FAK.KAMU YÖNETİMİ

Merve Günaydın

KOCAELİ ÜNV.İHSANİNE MESL.YÜK OKULU GIDA TEKNİKERLİĞİ

Hava Durumu
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret456488